BG EN

Преотстъпени от Левски излизат срещу сините за Септември

Футбол

Преотстъпени от Левски излизат срещу сините за Септември

16106
на 07.11.2024
Преотстъпени от Левски излизат срещу сините за Септември
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски няма да прави проблем на Септември за двамата свои играчи, които са под наем в редиците на тима от "Драгалевци".

препоръчано

Това са Асен Чандъров и Борислав Рупанов. Както е известно, те стартираха сезона на "Герена", но в последствие бяха пратени да подсилят тима, воден от Николай Митов, за да могат да трупат игрови минути, съобщава “Мач телеграф“.

По традицията отборите, които отдават играчи под наем, слагат клаузи, че те нямат право да играят срещу тях. От Левски обаче никога не са поставяли такова изискване.

Рупанов започна сезона като централен защитник в Левски, но сега Митов го използва като нападател. Интересното е, че той е играл и на двата поста на "Герена" при юношите. Чандъров пък за отрицателно време се превърна в лидер на Септември.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК