ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
Животът днес
Пресъхнаха сметките на ВиК-Пловдив, работниците останаха без заплати
6830
на 25.08.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работниците на ВиК-Пловдив останаха без заплати. По думите им, това се случва за първи път през последните 30 години. Всички към 1300 служители са с празни портфейли.
препоръчано
"Винаги заплатите са били превеждани точно на датата или няколко дни предварително. Сега закъсняват с дни, а вече ни натискат банките", споделят те пред "Марица".
"Това стана след като смениха директорта Спартак Николов. Остави поста с празна каса, без нито лев. Заявиха ни, че трябвало да се плаща тока и нямало пари за нашите заплати. Това е пълен абсурд. Сега ние какво ще правим като не може да си платим сметките", възмущават се работниците.
свързани новини
Шефовете без право да режат заплати по време на работа от вкъщи
16723
на 11.09.2020
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина собственикът на "Фантастико"
197543
преди 11 часа
Над 6140 тежки ПТП с 414 жертви от началото на годината
6945
преди 11 часа


