ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
НАПРЕЖЕНИЕ! Константин Мишев предупреди служебното правителство: Не си играйте с огъня! Това, което вършите в Кърджали и Благоевград, прилича на нов възродителен процес
ГЪРМИ ПОРЕДНО НЕДОВОЛСТВО срещу служебната власт - Агенцията за борба с градушките излиза на протест
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ХАОС И БЕЗЗАКОНИЕ! Гюров вече е куца патица насред чистка на неудобните. Защо, Йотова?
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Приеха вноската за осигуряваните от държавата да скача с 5% на година
3937
на 13.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С 10 гласа "за", 5 "против" и 2 "въздържал се" Комисията по здравеопазването в НС прие от януари 2016 г. здравната вноска за групите, осигурявани от държавата да скача с по 5% всяка година до достигане на минималния осигурителен доход за самоосигуряващите се лица, предаде БГНЕС.
препоръчано
Към момента за осигурените от нея лица държавата внася в НЗОК 55 на сто от минималния осигурителен доход за самоосигуряващите се. Ако решението на Здравната комисия получи одобрението и на мнозинството в пленарната зала, през 2025 г. държавата ще покрива на 100% осигуровките на децата, студентите, пенсионерите, безработните и др.
свързани новини
Падналото от тротинетка 13-годишно дете е било без каска
1091
преди 5 минути
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
18804
преди 37 минути


