ГОРЕЩО
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън прогноза: Радев ще направи невидима кампания и ще има 45 депутати. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Замоскворецкият районен съд на Москва призна детето на Екатерина Ифтоди за син на убития политик Борис Немцовв, съобщава агенция "Москва".
препоръчано
"Искът е удовлетворен", заявява секретарят на съда Емилия Хил.
Самата Ифтоди е коментирала, че е доволна от решението на съда.
"Разбира се, че съм доволна. Решението е правилно, всичко е вярно. Всичко това е изстрадано, това е борба за справедливост и тя продължава", е заявила Ифтоди.
В рамките на делото е направена ДНК експертиза, която е установила, че синът на Ифтоди е дете на Немцов.
свързани новини
Дъщерята на Борис Немцов обжалва присъдата на убийците на баща й
7246
на 21.07.2017
Убиецът на Немцов получи 20 години затвор
7705
на 13.07.2017
Превод: ПИК
В Москва започна делото за убийството на Борис Немцов
8457
на 25.07.2016
Жени и любовници в битка над трупа на убития Немцов
28443
на 04.04.2016


