ГОРЕЩО
Последно повикване за Северна Америка – Италия влиза в балканския ад
АССППБ С ГОРЕЩ ВЪПРОС! Лъже ли регионалният министър за безплатната пътна помощ или е подведен от фейк новините на АКФ? (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС сезира Сметната палата за проверка за несъвместимост на зам.-министър на МВР
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ремонтът през Владая по пътя между София и Перник трябва да приключи до края на утрешния ден, съобщава Нова телевизия
препоръчано
Дотогава важи временна организация на движение в района, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура”.
Трафикът в района на Владая ще се осъществява двупосочно в две от три ленти заради ремонт на тротоара на моста над река Владайска.
Алтернативният обходен маршрут е през магистрала „Люлин”. Шофьорите на леки автомобили могат да ползват и третокласния път Суходол- Мало Бучино- Перник.
свързани новини
Важно: Започва ремонтът на участъка от „Черния кос“ до Владая
25311
на 25.10.2018
Ремонтират ли отсечката край Владая?
14515
на 24.10.2018
Важно: Започва ремонт на пътя София – Перник през Владая
14358
на 23.10.2018


