ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Одобриха ново лекарство за лечение на ракови тумори за употреба в Европа, съобщава Би Би Си. Медикаментът, тестван от лекари във Великобритания, показва добри резултати и има по-малко странични ефекти.
препоръчано
Новият медикамент е приложен на момиче от Белфаст. Двегодишната Шарлот е с фибросарком - тумор на съединителната тъкан.
През последната година е включена в клиничното проучване на лекарството в болница в Лондон. Терапията успява да ограничи растежа на тумора и да върне детето към нормален начин на живот.
Засега не е ясно, кога лекарството ще бъде прилагано и в други европейски държави.
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
144357
преди 7 часа
Стрелба в търговски център в Осло, има задържан
5405
преди 7 часа


