BG EN

Прокуратурата иска съдът да върне в ареста Габриела Славова

Темида

Прокуратурата иска съдът да върне в ареста Габриела Славова

51271
на 25.01.2024
Прокуратурата иска съдът да върне в ареста Габриела Славова
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софийска градска прокуратура е обжалвала мярката на Габриела Славова, която заедно с майка си е обвинена в убийството на своя съпруг Пейо Пеев. Това потвърдиха от обвинението пред DarikNews.bg.

препоръчано

Предстои Апелативният съд да прецени дали жената ще бъде върната обратно в ареста.

В началото на седмицата Габриела бе освободена под домашен арест, като посочения от съда мотив беше необходимостта да се грижи за малкото си бебе.

От задържането на двете жени обаче двете деца на Габриела са дадени на майката на покойния Пейо Пеев. Освен 4-месечното бебе, за чието бащинство претендира Велико Минков, обвиняемата има още едно дете на 6 години, чийто биологичен баща е убитият мъж.

Обвинението срещу Габриела Славова и Красимира Трифонова е за това, че умишлено са убили 44-годишния мъж, който е седял на шофьорското място в лек автомобил. Причината за смъртта е удушаване, посочват разследващите. Автомобилът с трупа на убития бе открит леко опожарен в гориста местност, в района на Витоша, по пътя за хижа „Алеко“.

От МВР обявиха, че са разширили разследването с лица от обкръжението на двете жени.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО) Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ново
Днес: 138
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК