ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокурор е получил заплаха за живота си. Обвинителят е работил в Специализираната прокуратура до нейното закриване и е водил случаи срещу организираната престъпност. Това съобщава "Телеграф", позовавайки се на свой източник от Главна дирекция "Национална полиция", която е започнала проверка по случая.
препоръчано
Това се е случило преди две седмици, но за него се разбра едва сега. До момента се знае, че колетът е съдържал черна траурна лентичка.
Получател на колета е съпругата на бившия спецпрокурор, а адресът, към който е насочена пратката, е семейно жилище под наем, ползвано от двамата в гр. София.
свързани новини
ЕКШЪН! Коко Динев със смъртна заплаха
49623
на 21.07.2018
Шок! Михаил Билалов със смъртна заплаха!
45763
на 22.03.2016


