ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протестна акция е започнала в центъра на Лондон на Трафалгарския площад след традиционната реч на кралица Елизабет II, която е потвърдила обещанията на консерваторите за големи икономии, съобщава The Independent.
препоръчано
В акцията са взели участие около двеста души. Възмутените хора са размахвали флагове и плакати. Избухнали са и стълкновения с полицията, когато няколко протестиращи с маски на лицата са се опитали да влязат в резиденцията на монарха.
Полицията е образувала жива верига около сградата, за да държи протестиращите извън нея, съобщава още изданието.
Иран потвърди смъртта на над 3000 души, загинали при протестите в страната
2078
преди 21 минути
Снежна блокада в десетки окръзи на Турция
2634
преди 21 минути
МАЕ: Европа ще внесе рекордно количество втечнен газ през 2026 г.
2308
преди 25 минути


