BG EN

Психолози са на място в Хитрино, обучени кучета са в готовност да търсят хора под развалините

Инциденти

Психолози са на място в Хитрино, обучени кучета са в готовност да търсят хора под развалините

11150
на 10.12.2016
Психолози са на място в Хитрино, обучени кучета са в готовност да търсят хора под развалините
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тази сутрин на място в Хитрино е бил изпратен екип с психолози, съобщи председателят на Българския Червен кръст Христо Григоров.

По думите му заедно с Планинската спасителна служба от Троян и Пловдив са осигурени специално обучени кучета, които да помагат при условие, че има хора, които са затрупани в къщите си. „Купихме вода, храна, екипът е на място“, поясни Григоров.

Той заяви, че от застрахователна компания са уверили, че ако е необходимо ще поемат разходите за хеликоптер, който да бъде в услуга на институциите. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК