BG EN

Пулс 24: Зоран Заев отиде в България, за да доносничи срещу Македония

Балкани

Пулс 24: Зоран Заев отиде в България, за да доносничи срещу Македония

4324
на 30.05.2015
Пулс 24: Зоран Заев отиде в България, за да доносничи срещу Македония
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В България вчера се срещнаха Бойко Борисов, министър-председател на България и уличеният във взимане на подкупи в размер на 200 000 евро, амнистиран за престъпни деяния и обвинения в предателство Зоран Заев, коментира македонското електронно издание Пулс 24, пише "Фокус" Изданието посочва, че след срещата Борисов е заявил, че са разговаряли за актуалната политическа криза, но също така, че България няма намерение да се намесва във вътрешните работи на Македония. 

препоръчано

„Твърдението на Борисов е малко нелогично, тъй като ако България няма намерение да се намесва във вътрешните работи на Македония, тогава защо се среща с политици от Македония, обвинени в престъпни деяния, и които изнасят публично информации за вътрешната ситуация и съдебни процедури. Заев също така потвърди, че е представил пред Борисов детайлите от ситуацията в страната, с което на практика заяви, че е доносничил срещу Македония”, коментира изданието. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК