ГОРЕЩО
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия харчи значително по-ефективно от САЩ средствата си за борба с „Ислямска държава" в Сирия, смята руският президент Владимир Путин, цитиран от руски медии.
препоръчано
„САЩ и ЕС говорят, че се борят с тероризма, а реални резултати нямат", допълни Путин. Според него САЩ първоначално обещават да подготвят 12 хил. души в борбата с „Ислямска държава", после обявяват, че ще тренират 6000 души, а в крайна сметка успяват да подготвят 60 бойци, от които реално с ислямистите се борят шестима.
„САЩ изхарчиха половин милиард долара за едното нищо. Ние щяхме да ги изхарчим тези пари по-добре за борбата с тероризма", каза Путин.


