Първа реакция на Антон Хекимян: Предстои труден избор между държавна сигурност и държавна собственост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първа реакция от Антон Хекимян, който загуби изборите за кмет на София.
"Благодаря на всички, които ме подкрепиха и гласуваха за мен. Уважавам избора и на тези, които не ме подкрепиха и поздравявам кандидатите, които отиват на балотаж.
Притеснителни са резултатите от този вот: първият е първи с едва 34 000 гласа (към момента) от имащи право на глас 1 100 000… В същото време в София 4.1% не подкрепят никого и този резултат расте!", заяви преди минути Хекимян в социалната мрежа.
Той се класира на трето място, а на балотажа идната неделя един срещу друг ще се изправят Ваня Григорова и Васил Терзиев.
"За мен и може би за тези, които не гласуваха, предстои труден избор между държавна сигурност и държавна собственост! И да - всеки носи отговорност за изборите си. Аз моя го направих и не съжалявам. Ще работя и ще го отстоявам!", закани се човекът на ГЕРБ.


