BG EN

Първият отцепник Марков: Очаквам още хора да напуснат ГЕРБ, може да направим нова парламентарна група

ЧАС ПИК

Първият отцепник Марков: Очаквам още хора да напуснат ГЕРБ, може да направим нова парламентарна група

5848
на 17.02.2014
Първият отцепник Марков: Очаквам още хора да напуснат ГЕРБ, може да направим нова парламентарна група

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Очакваме още хора да напуснат групата на ГЕРБ. Това каза първият отцепил се депутат от партията на Бойко Борисов – Георги Марков, пред репортери в парламента.

препоръчано

Повод за изказването му е изненадващото напускане на Красимир Стефанов днес. Той стана третият народен представител, отцепил се от ГЕРБ.

Ако се съберат повече от 10 души, можем да направим и нова парламентарна група, обясни Марков. Тази група нямало да бъде нито опозиционна, нито с властта. Щяла да гласува според отделната ситуация, обясни плановете си Георги Марков.

Той не допусна, че Красимир Стефанов е бил подложен на натиск, защото това били методи, които прилагали само в ГЕРБ.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът Гюров се провали - да подава оставка (ВИДЕО) МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК