BG EN

Първи случай на ебола в Мали

ЧАС ПИК

Първи случай на ебола в Мали

2910
на 24.10.2014
Първи случай на ебола в Мали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Мали беше регистриран първи случай на ебола, предаде AFP, позовавайки се на информация от министерството на здравеопазването на западноафриканската държава. 
Смъртоносното заболяване е било установено при двегодишно момиченце, което наскоро е пристигнало от Гвинея. Детето е било хоспитализирано в болница в град Каес в западната част на страната. Всички близки, които са имали контакт с детето, са поставени под карантина. 

препоръчано

 

Източник: агенция "Фокус"

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК