BG EN

Първи фермерски пазар в Добрич след обявяването на извънредно положение

Региони

Първи фермерски пазар в Добрич след обявяването на извънредно положение

22822
на 09.04.2020
Първи фермерски пазар в Добрич след обявяването на извънредно положение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първи фермерски пазар след обявяването на извънредното полжение в страната ще се проведе днес в Добрич, съобщава БНР.

препоръчано

Неговото място е традиционното - в етнографския комплекс „Стария Добрич“. Повече от десет производители са заявили готовност за участие, веднага след заповедта на министъра на здравеопазването за възстановяване на дейността им.

Фермерският пазар в Добрич ще бъде подреден и ще се проведе според всички изисквания за противоепидемичните мерки в страната. На щандовете добричлии отново ще могат да намерят зеленчуци, плодове, яйца, млечни, месни и пчелни продукти.

Съгласно заповедите на министъра и на кмета на Добрич, движението ще бъде еднопосочно. Влизането ще става откъм площад "Свобода", а изходът ще бъде в посока часовниковата кула.

За първи път тази година на фермерския пазар готовата си вече продукция ще предложи и Чудната градина, в която работят хора с интелектуални затруднения.

Фермерският пазар започва в 10:00 часа и ще продължи до 15:00 ч.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК