BG EN

Развод съсипал самоубиеца от мола

Инциденти

Развод съсипал самоубиеца от мола

4685
на 08.05.2013
Развод съсипал самоубиеца от мола
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Самоубиецът, който полетя от последния етаж на мола на бул. "Цариградско шосе" в столицата, е преживял тежък развод. Депресията от раздялата преди няколко месеца, го е накарала да сложи края на живота си. Мъжът се хвърли в неделя следобед на Великден, най-неочаквано за останалите клиенти в търговския център. В хода на разследването на полицията стана ясно, че той работел като таксиметров шофьор.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК