ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
САМО В ПИК! Георги Марков: Швабите избраха турчин за премиер! Хелмут Кол се е обърнал в гроба!
ГАВРА С ТЕДИ ЕВРОТО: Пуснаха ЦЕНОРАЗПИС за бъдещите европрокурори
Балкани
Реакция: Премиерът на Сърбия определи действията на протестиращите като „вандализъм”
5354
на 17.03.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Сърбия Ана Бърнабич реагира остро на съботните протести в Белград, съобгават световните агенции, цитирани от БТВ.
препоръчано
Недоволните от управлението на президента Александър Вучич нахлуха в събота вечер в сградата на държавното радио и телевизия в Белград.
Бърнабич определи случилото се като „вандализъм”
Атаката на протестиращите срещу сградата на държавното радио и телевизия в Белград е предизвикан от необективното, според тях, отразяване на политическия живот от националните медии.
свързани новини
Граждански протести в Сърбия: Нахлуха в държавната телевизия (СНИМКИ)
14835
на 16.03.2019
Пореден протест срещу управляващите в Сърбия
8098
на 10.03.2019
Протестите продължават и днес пред президентския дворец.
14 мигранти се удавиха край бреговете на Турция
9749
преди 12 часа
САЩ евакуират персонал от консулството в турския град Адана заради риск
12441
преди 13 часа
Горивата в Гърция рязко поскъпнаха
11699
на 08.03.2026


