ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
Шефовете на фаворитите в битката за титлата са готови да развържат кесията си, за да мотивират до крайност футболистите
Рекордни премии ще надъхват Левски и Лудогорец в дербито между двата тима. Шефовете на фаворитите в битката за титлата са готови да развържат кесията си, за да мотивират до крайност футболистите си, пише в днешния си брой "Меридиан Мач". Ръководствата на двата клуба ще нарушат вътрешния си правилник и ще завишат сериозно бонусите при успех. Както е известно, на "Герена" бяха предвидили много сериозни премии и при евентуален успех над ЦСКА във Вечното дерби, но тогава те си ги спестиха, след загубата с 0:1. В момента обаче Левски е на първо място и една победа в Разград ще гарантира на 99% есенната титла, при това с аванс от пет точки пред основния конкурент. В Лудогорец ситуацията е подобна. След отличния старт на сезона "орлите" загубиха доста точки в шампионата. Освен това играчите на Ивайло Петев записаха и болезнено поражение с 1:2 у дома от ЦСКА в турнира за Купата на България.препоръчано


