BG EN

Росен Петров: Съжалявам, че не станах шеф на МВР

ЧАС ПИК

Росен Петров: Съжалявам, че не станах шеф на МВР

15300
на 11.03.2015
Росен Петров: Съжалявам, че не станах шеф на МВР

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бил съм част от службите на МВР на ниско ниво. Повечето ни колеги са като мен. Знам какви са проблемите на МВР, БКП се отрече от ДС и МВР, обвинявайки ги за всички грехове.

препоръчано

Съзнавам какво е състоянието им, това е трус на върховете им, а да се друсат върховете им е доста добро дело, каза депутата Росен Петров в парламента. Искам да изкажа уважението си за закона за МВР, за това че г-н Вучков ни убеди да гласуваме, накаран от Цветан Цветанов. Не на последно място искам да кажа, че нашата група ще подкрепи кандидатурата на Бъчварова, тъй като аз смятам, че един човек извън системата може по-добре да погледне извън нея.

Ако аз бях станал министър на вътрешните работи щях да си нося целите негативи, щях да си назнача мой човек за главен секретар, докато Бъчварова е извън тази система и може да я овладее , съжалявам, че не станах аз, но и пожелавам успех, развесели пленарната зала с изказването си Петров.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Илияна Йотова обяви кога връчва мандата и маркира първите ДВА ПРИОРИТЕТА пред кабинета Радев (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Илияна Йотова обяви кога връчва мандата и маркира първите ДВА ПРИОРИТЕТА пред кабинета "Радев" (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК