ГОРЕЩО
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кола се вряза в двор и спря на сантиметри от къщата на възрастна жена във видинското село Скомля. . Инцидентът e станал в късния следобед на международния път E-79 за Дунав мост 2 , съобщава "БулНюз".
препоръчано
Румънският шофьор, който си купил кола от България, пътувал от Видин към Монтана. На десен завой мъжът изгубил управление и се забил в оградата, като спрял съвсем близо до прозореца на къщата. За последните десет дни това е второ превозно средство, което влиза в двора на жената.
При инцидента няма пострадали. Хората са готови да насипят камъни по международния път Е-79 за Дунав мост 2 в знак на протест заради честите катастрофи.
свързани новини
Румънец подхвърли 10 долара рушвет на наши пътни полицаи, окошариха го
17522
на 15.08.2017
Грозни сцени в Албена! Пиян румънец си свали гащите в ресторанта на хотела
9473
на 21.07.2017
Задържаха румънец, опитал да подкупи полицай
5364
на 03.05.2016
Румънец отнесе 6 000 лв. глоба за контрабандни цигари
9162
на 25.02.2016


