ГОРЕЩО
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шест ученици от Русе са с остро отравяне след закуска с китайска храна. Четири момичета са настанени за лечение в Инфекциозното отделение на русенската болница, а две момчета са на домашно лечение.
препоръчано
Тийнейджърите от Професионалната гимназия по дървообработване си поръчали китайски ястия от заведение за бързо хранене, които били доставени в голямото междучасие. След като хапнали, усетили силни стомашни болки.
Заведението, където ка поръчани китайските ястия, е затворено от Агенцията по храните до изясняване на случая.
ПРАЗНИК: Две красиви имена черпят днес - ето кого трябва да поздравите
35537
преди 3 часа
Губим по 300 евро на година заради изхвърлена храна
11115
преди 10 часа


