ГОРЕЩО
ШОК! Откриха тяло на младо момиче в столичния квартал "Надежда"
ОФИЦИАЛНО! Йотова свиква новото Народно събрание в четвъртък - ето какво следва натам
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
КЛЮЧОВ ДЕН ЗА ГЕРБ: Борисов събира ръководството, депутати и шефове по райони -ще има ли промени в партията
ЧАС ПИК
Руското МО съобщи за нови опити на „Ислямска държава“ да си върне загубените позиции в Сирия
9995
на 13.05.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бойците от „Ислямска държава“ (ИД) са се опитали да си върнат загубените по-рано позиции в Сирия, се посочва в бюлетина на руския Център за помирение на враждуващите страни в Сирия, публикуван на интернет страницата на Министерството на отбраната на Русия, пише вестник РБК, цитиран от Фокус.
препоръчано
В провинция Хомс, след минометен обстрел, терористите от ИД атакували подразделения на сирийската армия. Въпреки това, бунтовниците претърпели загуби и се оттеглили.
Заедно с тях, групи от терористичната организация „Джебхат ан Нусра“ продължават с провокациите, насочени към разрушаване на режима на прекратяване на военните действия.
свързани новини
Висши военни на Русия и САЩ уточняват действията срещу ИД в Сирия
8764
на 01.12.2015
Нови въздушни удари на Русия срещу ИД в Сирия
9594
на 03.10.2015


