ГОРЕЩО
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от тях
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПЪРВО В ПИК: Пускат доставчика от екшъна с Мирчев срещу 1000 евро гаранция
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Саксонската принцеса Теофана фон Саксен ще направи дарение за МБАЛ „Д-р Иван Селимински“ – Сливен. Това съобщиха от лечебното заведение. Среща на принцесата с ръководството на болницата и представителите на медиите ще се проведе на 11 февруари – понеделник, от 15 часа в малката заседателна зала, която се намира в административния сектор.
препоръчано
Принцеса Теофана фон Саксен е българка по произход, дъщеря на финансиста Петър Аладжов – директор на Българската търговска банка и върховен комисар на стопанството по време на Втората световна война. Семейството й напуска България преди повече от 50 години. Принцесата осигурява хуманитарни помощи на болници и детски домове в България.
свързани новини
Прокуратурата се самосезира за плячкосаната белодробна болница в Сливен
7547
на 16.01.2019
Областната болница в Сливен с нова апаратура за 5,8 млн.лева
4278
на 20.11.2015
НАПАСТ: Кърлежи разболяха 500 българи
11005
преди 7 часа
ПАЗЕТЕ СЕ: Нови случаи на сифилис и СПИН в Монтанско
14508
преди 11 часа
Шест нови мобилни станции следят за замърсяване в страната
8154
на 15.05.2026
Стабилизираха зам.-шефа на АЕЦ "Козлодуй" след инфаркта
17678
на 15.05.2026


