ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолет на „Азербайджанските авиолинии“, изпълняващ полет между Баку и Нахичеван, се върна принудително на летището в Баку заради инцидент, съобщава РИА Новости. До извънредната ситуация се е стигнало, след като в самолета се е ударила птица докато машината е набирала височина.
препоръчано
Представителят на авиокомпанията Паша Кесамански заяви, че аварийното кацане е било успешно. Техници са започнали да оглеждат щетите по самолета.
Пътниците са били преместени в друга машина и са излетели за Нахичеван.
Превод и редакция: ПИК
Малък самолет се разби в къща в Германия, има загинал
9002
преди 8 часа
Пияни британски войници откраднаха танк (ВИДЕО)
16349
преди 9 часа
ОГНЕНАТА СТИХИЯ В ЕВРОПА: Над 220 000 души напуснаха домовете си
11590
преди 13 часа


