САМО В ПИК: Каролев с разбиващ коментар - ГЕРБ няма алтернатива във властта, БСП и другите играят на стражари и апаши за пред публиката
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Икономистът Владимир Каролев взриви социалните мрежи с остър коментар за политическата ситуация в България. А тя е крисално ясна преди гласуването на най-важния закон в държавата - бюджета за 2019 г.
Според Каролев ГЕРБ са непоклатими и нямат алтернатива във властта. Според него заигравките на БСП, начело с Корнелия Нинова, Зелените, десните, соросоидите и какви ли още не са просто игра на стражари и апаши за пред публиката. На всички им е ясно, че друг в момента не може да поеме управлението, защото нито може да спечели евентуални предсрочни избори, нито може да се справи.

Ето целия коментар на Каролев:
Не знам дали всички виждат, което аз виждам...или само сънувам...но в този мандат ГЕРБ има най-беззъбата БСП, има неофициалната подкрепа винаги когато им трябва на ДПС и фамилно-фирмената парламентарна групичка на Марешки, и има за официален партньор три партийки, които знаят, че шансът някога да имат подобно влияние в НС и Министерски съвет е минимален.
Тоест независимо кой какво говори в НС и по медиите всички имат интерес да си изкара пълен мандат Борисов. Не че не може той да ги изненада с едни предсрочни избори, де. Които ГЕРБ пак ще спечели.


