BG EN

САМО В ПИК TV! Тома Николов разби на пух и прах пиар акциите на служебното правителство: МВР-то на Дечев и Кандев е на стероиди (ВИДЕО)

Епицентър

САМО В ПИК TV! Тома Николов разби на пух и прах пиар акциите на служебното правителство: МВР-то на Дечев и Кандев е на стероиди (ВИДЕО)

75824
преди 4 часа
САМО В ПИК TV! Тома Николов разби на пух и прах пиар акциите на служебното правителство: МВР-то на Дечев и Кандев е на стероиди (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Политическият анализатор Тома Николов разкрива пред ПИК TV защо предизборните акциите на служебното правителство не са нищо друго освен пиар и репресии срещу определени политически партии.

препоръчано

"Има голяма разлика между МВР на Рашков през 2021 г. и МВР на Дечев и Кандев през 2026 г. Това е МВР на стероиди. Те са удвоили резултатите на Рашков по отношение на арестите и досъдебните производства", обясни той.

"През 2021 г. много активно се респектираха активистите на ГЕРБ, а сега се респектират и активисти на ДПС", добави Николов. По думите му, през 2021 г. хората бяха уплашени от репресиите на Бойко Рашков, докато сега ситуацията не е такава, вече се атакуват партии на управлението, които има с какво да се похвалят като резултати, затова и активистите на тези две партии няма от какво да се плашат.

"В момента Кандев и Дечев играят по-скоро в полза на ГЕРБ И ДПС", категоричен е гостът в студиото на ПИК TV.

"Целта на акциите на Дечев и Кандев е насочена към електората на ППДБ. Цялата ежедневна показност е с цел да се убеди електоратът на ППДБ, че се работи", добави той.

Според него в екипа на Радев няма достатъчно можещи дигитални хора. Кампанията прилича на такава от 80-те години.

Той даде пример с това, че се правят много неадекватни промени в Изборния кодекс и сподели, че с малка промяна в бюлетините може да се намалят с много невалидните бюлетини.

"Никой не си прави труда да помисли как тези неща да стават по-бързо, по-ефикасно и с по-малко грешки", уточни анализаторът.

"Някъде по Родопите са се опитали да арестуват учителка за списък на деца и срещу тях различни суми. Списъкът е бил за зелено училище, а различните суми - в зависимост от това децата в какви стаи са били", разказа Тома Николов.

"В момента сме в ситуация, в която Гюров и неговата тайфа се държат така, сякаш парламентът няма власт над тях. Йотова също се разграничи от тях, като заяви, че това служебно правителство е вследствие на конституционните промени. И в момента имаме една власт, която е извън всякакъв контрол и действа самостойно, което е някакъв констититуционен нонсенс", сподели гостът в студиото на ППДБ.

В заключение той заяви, че очаква в София избирателната активност да е по-ниска спрямо предишните парламентарни избори.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Симон Милков със скандални разкрития: Кандьо е абсолютен циркаджия! Бойко Рашков и Иван Демерджиев използват МВР за политически, користни цели и разчистване на сметки. Всички знаем за коя партия работят Кандев и Дечев (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Симон Милков със скандални разкрития: Кандьо е абсолютен циркаджия! Бойко Рашков и Иван Демерджиев използват МВР за политически, користни цели и разчистване на сметки. Всички знаем за коя партия работят Кандев и Дечев (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК