BG EN

Сашо Тонев се възстанови от контузията, готов е за игра

Футбол

Сашо Тонев се възстанови от контузията, готов е за игра

6975
на 02.02.2016
Сашо Тонев се възстанови от контузията, готов е за игра
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българският национален полузащитник Александър Тонев се възстанови от контузията на бедрен мускул на левия крак и може да бъде включен в групата на Фрозиноне за утрешния мач от 23-ия кръг на италианското първенство срещу Болоня.

препоръчано

Тонев получи контузията на крака в средата на януари в мача от Серия "А" срещу Торино и оттогава не се е появявал в отбора на Фрозиноне. Утре Сашо има рожден ден - той е роден на 3 февруари 1990 г. в град Елин Пелин.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален (НА ЖИВО) ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален (НА ЖИВО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК