ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ предлагат на Русия да участва в провеждането на съвместни операции срещу екстремистката групировка „Джебхат ал-Нусра“ в Сирия и да синхронизират усилията, насочени към унищожаването на терористичната организация „Ислямска държава“.
препоръчано
Това предвижда проект за договор, който администрацията на САЩ представи за разглеждане на правителството на Русия. Текстът бе публикуван в електронната версия на вестник „Вашингтон пост“.
Ако новите договорености бъдат подписани, то според Вашингтон Русия и Москва трябва да създадат съвместна група по прилагането му, в която да влизат представители на министерството на отбраната и военното разузнаване.
свързани новини
САЩ отпускат още 439 млн. долара за бежанците от Сирия
8386
на 13.07.2016
Джей Ди Ванс и съпругата му Уша очакват четвъртото си дете
2184
преди 11 минути
Франция иска учение на НАТО в Гренландия
3528
преди 51 минути
Кремъл потвърди: Путин се среща с Уиткоф на 22 януари
8434
преди 2 часа


