ГОРЕЩО
Слави с култово ВИДЕО: Иван Христанов работи за мен. Със Саша Безуханова сме бивши гаджета
Нетаняху потвърди смъртта на Лариджани
Колтуклиева: Само екс любовницата на Руди Гела си е позволявала да води дела срещу мене - бивша и изоставена
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Асим Адемов приключи служебната власт: Христанов прави поразии в земеделието. В случая "Петрохан“ накъдето и да се обърнем, срещаме хора от ППДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ подкрепят не „федерализирана”, а „децентрализирана” Украйна. Това заяви представителят на Държавния департамент Мари Хард, цитирана от ИТАР-ТАСС.
препоръчано
„Мисля, че е налице известно объркване, особено в руската преса. Думата "федерален" има много значения, особено в руско-украинския контекст, и аз искам да кажа ясно, че ние не подкрепяме това", каза дипломатът.
Тя допълни, че САЩ изхождат от факта, че въпросът за политическата система на Украйна трябва да бъде решен от гражданите на източноевропейската държава.


