BG EN

Свобода на словото ли?! ТВ+, ТВ1 и "Евроком" станаха партийни телевизии на псевдозелените (СНИМКА)

Акценти

Свобода на словото ли?! ТВ+, ТВ1 и "Евроком" станаха партийни телевизии на псевдозелените (СНИМКА)

46071
на 05.06.2020
Свобода на словото ли?! ТВ+, ТВ1 и Евроком станаха партийни телевизии на псевдозелените (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Зелените си уреждат участия в телевизиите ТВ+, ТВ1 и "Евроком" през чатове. „Големият еколог” Тома Белев и кръга около него си дават съвети в коя телевизия да участват и как да влияят на журналисти, за да защитават и лансират пред обществото техните тези.

препоръчано

Трите телевизии вече са от кръга на "Демократична България" и Зеленото движение. В тях командват ген. Атанас Атанасов, Христо Иванов и Владислав Панев. Това са и най-честите гости там, както и техни близки.

Това е пример за свободата на словото у нас и задкулисните обвързаности на определени журналисти с партии.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК