BG EN

Сгазиха жена в габровско село, убиецът без книжка избяга

Крими

Сгазиха жена в габровско село, убиецът без книжка избяга

18148
на 10.10.2019
Сгазиха жена в габровско село, убиецът без книжка избяга
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Автомобил прегази жена в габровско село, а убиецът избяга. На 9 октомври около 08:15 часа в дежурната част на РУ - Севлиево, е получен сигнал за възникнало пътно-транспортно произшествие на улица „Опълченска“ в село Добромирка, при което на място е загинала 78-годишна жена от Велико Търново с временен адрес в селото. Това съобщиха от ОДМВР - Габрово.

По първоначални данни инцидентът е предизвикан неправоспособен водач на моторно превозно средство – местен жител на 23 години, който е изоставил автомобила и е напуснал местопроизшествието.

В резултат на проведени процесуално-следствени действия и оперативно–издирвателни мероприятия местонахождението му е установено и той е задържан в РУ - Севлиево, за срок до 24 часа.

По случая е образувано досъдебно производство. Разследването на причините за възникване на инцидента продължава под надзора на Окръжна прокуратура – Габрово.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива подмолните планове на Радев и ППДБ да се докопат до властта (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива подмолните планове на Радев и ППДБ да се докопат до властта (НА ЖИВО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК