BG EN

Северна Корея е провела нови изпитания на балистични ракети

ЧАС ПИК

Северна Корея е провела нови изпитания на балистични ракети

5628
на 10.03.2016
Северна Корея е провела нови изпитания на балистични ракети
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 9 март КНДР е осъществила изстрелване на две балистични ракети с малък обхват в Японско море, предаде Regnum, цитирана от Фокус.

препоръчано

Изстрелването е осъществено от провинцията Хванхе на източното крайбрежие на Северна Корея. Според южнокорейски медии ракетите са прелетели около 500 километра. Властите в Пхенян засега не са излезли с официално изявление по повода.

По-рано на 9 март лидерът на КНДР Ким Чен-ун заяви, че Пхенян цели да създаде неголеми стандартизирани ядрено бойни глави, които да бъдат прикачени към балистични ракети с голям обхват на действие. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК