BG EN

Сексоложка се опитва да върне славата на мисионерската поза

Бомба

Сексоложка се опитва да върне славата на мисионерската поза

12268
на 21.08.2017
Сексоложка се опитва да върне славата на мисионерската поза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Английската сексоложка Анабел Найт хвали мисионерската поза, чиито престиж помръкна през последните години, като изтъква, че тя е най-добрата за жената, съобщава в. "Дейли стар". "Тази поза често се възприема като банална и скучна, но тя е една от малкото, осигуряваща интензивна външна и вътрешна стимулация", изтъква Найт.
 
Мисионерската поза е една от най-популярните. В класическия си вариант мъжът се намира върху лежащата по гръб дама.
 
Според Найт при тази коитална позиция се получава най-добрата стимулация на клитора, което води до ярък женски оргазъм.
 
Анабел Найт припомни и нуждата мъжете да се вслушват в желанията на своите партньорки и да реагират на сигналите на тялото им. Именно релаксираната и доволна дама има най-големишансове за достигането до оргазъм.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК