ГОРЕЩО
Красимир Вълчев, водач на листата в Стара Загора: ГЕРБ – СДС най-категорично подкрепя образованието (СНИМКИ)
КЬОРСОКАК: Вижте как ще се окаже, че заради протестите на Асен и Мирчев българският народ за пореден път е ручал жабетата
Захлупва ни средиземноморски ЦИКЛОН. Денят започва с дъждове и сняг, духат неприятни ветрове (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селтик излезе еднолично начело в шотландското първенство след очаквана победа като гост на Партик Тисъл. "Детелините" се наложиха с 3:0 и вече водят с 3 точки пред единствения си конкурент за титлата Абърдийн, който обаче има и мач повече.
препоръчано
Гари Маккей-Стивън, който за първи път започна като титуляр, откри резултата в полза на Селтик още в 38-ата секунда. Друг дебютант - Стюарт Армстронг, вкара втори гол за гостите след половин час игра, а точка на спора сложи норвежкият национал Стефан Йохансен в средата на втората част. С успеха Селтик събра 54 точки, а в следващия кръг отборът на Александър Тонев гостува на Сейнт Джонстън.
свързани новини
Селтик направи немислимото с победа над Барса
4272
на 08.11.2012
Легендата Мирча Луческу е получил инфаркт по време на тренировка
11869
на 29.03.2026
В Аржентина с решителни думи за Лео Меси
14733
на 28.03.2026
Реал Мадрид мечтае за звезда на Барселона
12756
на 27.03.2026
ПОСЛЕДЕН ВЛАК: Боливия и Ямайка на победа от Мондиала
7624
на 27.03.2026


