Сесил Каратанчева отпадна на полуфиналите на турнира в САЩ

Сесил Каратанчева отпадна на полуфиналите на турнира в  САЩ
14.04.2019
0
5652

Сесил Каратанчева отпадна на полуфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Пелъм (САЩ) с награден фонд 25 000 долара, съобщава БНР.

ПРЕЛЕСТ! Вижте Сесил Каратанчева като булка! Роклята на тенисистката е мечта за всяка жена (СНИМКИ)

Новината че, втората ни женска ракета Сесил Каратанчева и...

на 09.02.2018

Четвъртата в схемата Каратанчева претърпя поражение от поставената под номер 2 представителка на домакините Керълайн Долхайд с 3:6, 6:7(4) след малко повече от два часа игра.

29-годишната софиянка загуби първия сет след решителен пробив в осмия гейм. Във втората част българката поведе с 5:3 гейма, пропиля един сетбол при 6:5 и подаване на съперничката, след което допусна обрат.

Каратанчева все пак заработи 18 точки за световната ранглиста и 1 162 долара от наградния фонд на надпреварата.