BG EN

Сингапурски компании нарушавали ембаргото срещу Северна Корея

Азия

Сингапурски компании нарушавали ембаргото срещу Северна Корея

6241
на 13.03.2018
Сингапурски компании нарушавали ембаргото срещу Северна Корея
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Според ООН, сингапурски компании са нарушавали ембаргото срещу Северна Корея, изнасяйки за Пхенян луксозни стоки, което е забранено както от ООН, така и от сингапурските закони, съобщава BBC, цитирани от Фокус.

препоръчано

Сингапурското правителство съобщава, че е наясно с нарушенията и случаите се разследват, там където има „проверена информация“ за възможни нарушения.

Санкциите срещу Северна Корея се затягат значително през последните две години и въпреки възможността за директни преговори между севернокорейския лидер Ким Чен Ун и американския президент Доналд Тръмп санкциите засега остават.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК