ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителствената сирийска армия обяви, че северната столица на страната – град Алепо, е изцяло под неин контрол. Сирийският режим постигна най-голямата си победа от началото на войната през 2011 година, отвоювайки втория по големина град в страната, посочва АФП.
Командването на сирийската армия разпространи комюнике, в което се казва, че благодарение на кръвта на мъчениците и саможертвата на храбрите въоръжени сили и техните съюзници в Алепо отново е безопасно след освобождаването му от терористите.
препоръчано
ОКОНЧАТЕЛНО!Последният конвой с бунтовници и семействата им напусна Алепо
8756
на 22.12.2016
Сирийските власти обявиха: Поехме пълен контрол над Алепо
9252
на 21.12.2016
Последни три хиляди души чакат автобуси за евакуиране от Алепо
7996
на 22.12.2016
Прекъснаха евакуацията от Източно Алепо
9106
на 21.12.2016


