ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Болниците дерат по 200 лева за документи, искат по 3 лева за копие на страница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Здравеопазването все повече заприличва на битак. Санитари искат по 50 лева, за да облекат починал пациент, като за капак се надяват и на "бонус" шише ракия. И това не е всичко.
препоръчано
В болниците дерат по 200 лева за документи, пише в. "Телеграф". Толкова се е бръкнала жена за папка с дубликати от медицинската история от престоя на починалата си майка. Таксите за копия на документи са басонсловни, между 3 и 10 лева на страница.
Продават една от най-големите болници в Пловдив
8009
на 09.05.2016
И лекарите от частните болници протестират
8489
на 04.04.2016
100 болници от утре без връзка с НЗОК
12169
на 31.03.2016
Манолова: Психиатрични болници наемат бивши пациенти като санитари
11181
на 08.03.2016
СКАНДАЛ! Частни болници слагат между 50 и 100 лева такси вход!
14222
на 09.03.2016


