BG EN

СКАНДАЛ! Община прати баби на концерта на Веско Маринов с държавни пари

ГОРЕЩО
Животът днес

СКАНДАЛ! Община прати баби на концерта на Веско Маринов с държавни пари

23380
на 02.12.2016
СКАНДАЛ! Община прати баби на концерта на Веско Маринов с държавни пари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Весели, щастливи и превъзбудени пенсионери – такава беше в основната си част публиката на концерта на Веско Маринов в зала „Арена Армеец” преди броени дни.

препоръчано

Зажаднелите за социален живот възрастни хора не скриха емоциите от музикалното мероприятие на любимеца си, чиито песни знаят наизуст.

Извън еуфорията от преживяването обаче, изниква въпросът как бабите и дядовците са успели да отделят пари от скримните си пенсии, та да гледат на живо концерта на Веско.

„Ааа, от общината ни изпратиха. Те платиха всичко – и билетите за концерта, и автобусите, с които дойдохме и ще ни върнат. Всичко организират от общината”, отговориха на журналистически въпрос представители на пенсионерки клуб „Бяла роза” от Казанлък.

Бабите не са изпедепсани да послъгват като родните политици и си казаха истината – а именно, че са похарчени държавни пари, за каузата да видят Веско Маринов на живо.

И след като кметицата на града е от ГЕРБ, неминуемо идва въпросът – случайност ли е, че тя е решила да похарчи народната пара за концерт именно на Веселин Маринов, за който е всеизвестно, че е казионен изпълнител на партията...

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Овните да очакват приходи, Близнаците ще имат скучен ден САМО В ПИК! Алена с хороскоп за неделя - Овните да очакват приходи, Близнаците ще имат скучен ден
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Очакват ни екваториални нощи с температури до 25 градуса Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Очакват ни екваториални нощи с температури до 25 градуса
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента