BG EN

СКАНДАЛ! Продуцентът на Николета завлякъл Жоро Игнатов от "Съдебен спор" с 2 бона! Иван Христов го обвинил във фалшификация на подписа му

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

СКАНДАЛ! Продуцентът на Николета завлякъл Жоро Игнатов от "Съдебен спор" с 2 бона! Иван Христов го обвинил във фалшификация на подписа му

164621
на 01.04.2017
СКАНДАЛ! Продуцентът на Николета завлякъл Жоро Игнатов от Съдебен спор с 2 бона! Иван Христов го обвинил във фалшификация на подписа му
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Продуцента Иван Христов е бил осъден от главния редактор на "Съдебен спор" Жоро Игнатов и трябва да му изплати 2000 лева.

препоръчано

Дългът на "опасума" е от преди цели 5 години. Тогава Христов наел Игнатов да му бъде адвокат по дело, което спечелил. Двамата сключили договор за правна защита, съгласно който Христов се задължил за плати хонорар в размер на 10 процента от присъденото вземане.

Търпението на Игнатов се изчерпало след две години и той завел дело срещу Иван. Същият започнал да се прави на ощипана лисица и да твърди, че не е подписвал подобно споразумение, сиреч обвинил Игнатов в подправяне на документи.

 Наложило се Жоро Игнагов да доказва чрез съдебно-графологична експертиза, че в документацията няма никаква измама. Втора експертиза от Софийската прокуратура също потвърдила, че положените от продуцента на Николета в Би Ти Ви, са истински, пише ежедневник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 юли - Близнаците да не пътуват, Скорпионите ще разрешат финансов проблем САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 юли - Близнаците да не пътуват, Скорпионите ще разрешат финансов проблем
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Нито вот, нито протест ще бутне кабинета – трябва разрив в управлението (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Нито вот, нито протест ще бутне кабинета – трябва разрив в управлението (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента