ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Славия получи съобщение по електронната поща от футболиста си Жереми Манзоро, който трябваше да се яви в клуба на 14 януари за първата тренировка на отбора за 2016 година. В писмото играчът обявява, че има контузия и се лекува във Франция, като прилага и медицинско удостоверение, съобщават от клуба.
По всяка вероятност Манзоро ще бъде продаден в чужбина в следващите месеци и повече няма да играе за "белите".
Славия продължава подготовката си за пролетния дял в София. Столичани ще изиграят първата си контрола от зимната подготовка на 19 януари (вторник). Съперник ще бъде съставът на третодивизионния Витоша (Бистрица). Мачът е насрочен за 13.00 часа в комплекс "Царско село".
препоръчано
свързани новини
Славия се разделя с Манзоро срещу 300 000 евро
5816
на 25.11.2015
УДАР: ЦСКА загуби халф за подновяването на сезона
8285
преди 10 часа
Хьогмо самоуверен: Обичаме да играем в подобна атмосфера
7586
преди 12 часа
ПАК МИРИШЕ НА ТРАНСФЕР: Три клуба от Серия А следят халф на ЦСКА 1948
6444
преди 14 часа
ОТПИСАХА ГИ: ЦСКА приключи с двама чужденци
10321
преди 14 часа


