ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Сменят аортната клапа на Берлускони след удара, който е можело да го убие
6282
на 09.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият италиански премиер Силвио Берлускони ще претърпи сърдечна операция. Аортна клапа на 79-годишния милиардер ще трябва да бъде заменена, след като той е претърпял удар, който е можел да го убие. „Той пристигна в болницата в сериозно състояние. Рискувал е живота си и го е знаел”, заяви лекуващият лекар на Берлускони – Алберто Зангрило. Операцията ще бъде извършена в средата на следващата седмица.
препоръчано
Дарина Павлова трепери над Берлускони в болницата
43564
на 09.06.2016
Силвио Берлускони е в болница
6773
на 07.06.2016


