ГОРЕЩО
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ЧАС ПИК
Сметната палата поиска партиите да декларират всяка стотинка над 1000 лева
1607
на 29.01.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Всеки разход над 1000 лева на партиите да бъдат декларирани, предлага Сметната палата. Предложението е изпратено от председателя на палатата проф. Валери Димитров до председателя на парламента Михаил Миков.
препоръчано
Сметната палата e взела това решение поради необходимостта да се повиши прозрачността при разходването на средствата на политическите партии, както и с цел да се осигури възможност институцията да упражнява ефективен контрол върху тяхната финансова дейност, приходите и разходите им, мотивират се от одитната институция.
Новото задължение на партиите трябва да бъде предвидено с изменение и допълнение на Закона за политическите партии.
ЗА ВТОРИ ПЪТ: Калин Стоянов поведе ДПС в София-област
9634
преди 1 часа
Искра Михайлова поведе листата на ДПС в Пазарджик
11456
преди 2 часа
ТРАГЕДИЯ! Млада жена почина след поставяне на хиалурон
24658
преди 2 часа


