ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
200 000 души са без ток заради обилните снеговалежи в региона Нова Англия, включващ шест щата в североизточната част на САЩ, предаде CNN, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Снежната буря връхлетя региона в навечерието на Деня на благодарността, един от главните празници в САЩ, който се отбелязва в последния четвъртък на ноември. Авариите са причинени от прекъсване на електропроводите заради обилните снеговалежи и паднали дървета.
В щата Ню Хемпшир без ток са над 160 000 души или 34% от домакинствата в целия щат. В съседния щат Мейн заради снеговалежите на тъмно останаха 100 000 души, но до четвъртък сутринта електроснабдяването бе възстановено за две трети от тях.
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
134490
преди 26 минути
САЩ предлагат на Иран 300 млрд. долара, ако спазва споразумението за мир
8644
преди 5 часа
Пентагонът публикува нова партида документи и снимки, свързани с НЛО
8889
преди 6 часа


