BG EN

Софиянец продава тигърче за 24 бона

ЧАС ПИК

Софиянец продава тигърче за 24 бона

40885
на 21.08.2014
Софиянец продава тигърче за 24 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софиянец продава 5-месечен бенгалски тигър в интернет, пише "Телеграф". В обявата е посочена цена от 24 000 лева, но собственикът уточнява, че е склонен на допълнително договаряне. Гарантира, че животното име всички нужни документи за продажба. Най-вероятно обаче това не е така, тъй като тигрите са застрашен вид и търговията с тях се следи строго. В нета се вихрят и абсолютно нелегални сделки с маймуни. Десетки българи си ги купуват и ги отглеждат като домашни любимци, което е забранено.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК