BG EN

Сочат, че Пиронкова планира огромна инвестиция...

Тенис

Сочат, че Пиронкова планира огромна инвестиция...

34987
на 15.09.2020
Сочат, че Пиронкова планира огромна инвестиция...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около половин милион лева предстои да инвестира Цветана Пиронкова в собствената си модна марка Pironetic, гласи информация на роден ежедневник. Цвети се представи страхотно на US Open 2020, което ще й генерира много солидни финансови приходи от наградния фонд на надпреварата.

Според близки до семейство Пиронкови по-голямата част от заработеното от Цветана на кортовете в Ню Йорк ще отиде в инвестиция за развитието на Pironetic, пишат от всекидневника.

Твърди се, че Цвети вече е планирала инвестиции в производство, мениджмънт, реклама, както и в разширяването на гамата продукти.

Зрители, следящи изявите на Пиронкова на "Флашинг Медоус", забелязаха, че тя е облечена именно с екипи на собствената си марка, се допълва в информацията.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО) Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК