ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Спартак Москва привлече бранителя на Кубан Лоренсо Мелгарехо. И двата клуба обаче не разкриха подробности около трансфера на 25-годишния футболист. В Спартак парагвайският национал ще се събере отново с Ивелин Попов, с който играха заедно и в Кубан.
препоръчано
През настоящия сезон Лоренсо Мелгарехо бе основен голмайстор на тима от Краснодар. В 16 мача за отбора на Сергей Ташуев парагваецът има 8 попадения и 2 асистенции. С трансфера на Мелгарехо московчани ще опитат да подобрят представянето си в руската Премиер Лига. След 18 изиграни кръга „червено-белите” заемат шестата позиция с актив от 30 точки, на седем от лидера ЦСКА.
свързани новини
Пер-Матиас Хьогмо няма да води Лудогорец днес
12634
преди 21 часа
Бетис си хареса новата звезда на Лудогорец
14438
на 15.12.2025
ЦСКА вади БГ паспорт за своя звезда
13009
на 15.12.2025
Колумбиецът в ЦСКА с първи думи - ето кой е ударил рамо за трансфера (ВИДЕО)
19872
на 14.12.2025


