ГОРЕЩО
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стартира специализирана полицейска операция по контрола на товарните автомобили. Операцията е част от обучение за противодействие на трафика и миграцията.
препоръчано
Проверки ще се правят на пътя София - Калотина. Операцията е в рамките на подписан Меморандум с Холандия. Така българските служби ще бъдат обучени да се справят с най-новите похвати на трафикантите, които използват товарни камиони и бусове, за да крият и превозват нелегални имигранти.
В проверките днес ще участват униформени полицаи, гости от холандското вътрешно министерство, служители на пътната агенция, автомобилната администрация и агенция "Митници", които също участват в контрола по пътищата.
свързани новини
Така се прави! Сърбия закова 2000 трафиканти на хора
14295
на 02.12.2016
Лудо преследване в Гърция! Спипаха двама трафиканти край остров Инусес
7485
на 27.11.2016
Сръбските полицаи закопчаха 3-ма българи-трафиканти на бежанци
11585
на 27.11.2016
АКЦИЯ! Сръбската полиция разби мощна група на килъри и трафиканти
15821
на 26.11.2016


