ГОРЕЩО
България в „ЗЛАТНАТА СРЕДА“ на НАТО: Отделяме за отбрана колкото Франция, изпреварихме Италия
ГОРЕЩО! Радев лети за Брюксел - влиза в битка с други европейски лидери за разпределянето на 400 млрд. евро
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Държавата тегли нов дълг
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе в парламента пакет от важни законопроекти (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спипаха 39-годишен шофьор с близо 4 промила алкохол в Добричко, съобщиха от полицията.
препоръчано
Той е спрян за проверка на 17 май в района на село Стефаново.
Тестът му е отчел 3,65 промила.
Мъжът е бил задържан, колата му е иззета.


